Wszechstronny Młyn Ultraodśrodkowy z Nowym Cyklonem

Mocny i wszechstronny młyn ZM 200 firmy Retsch zapewnia niezwykłą wydajność i wygodę w obsłudzeMłyn jest stosowany do szybkiego i delikatnego rozdrabniania materiałow średnio twardych i włóknistych nawet do poziomu 40 mikronów. Ze względu na niezwykle skuteczną technikę rozdrabniania oraz szeroki zakres akcesoriów, młyn ZM 200 gwarantuje delikatne przygotowanie próbki analitycznej w bardzo krótkim czasie. 


W przypadku aplikacji, w których wymagany jest optymalny przepływ powietrza (np. materiały wrażliwe termicznie) lub istnieje potrzeba jednorazowego zmielenia większej ilości materiału, zalecane jest zastosowanie cyklonu. RETSCH oferuje zaprojektowany na nowo cykon o poprawionej funkcjonalności dla kolektorów o pojemnościach od 250 ml do 5 litrów, które wraz z młynem ZM 200 zapewniają niezwykłą elastyczność w różnych aplikacjach. 


Dzięki szerokiemu zakresowi akcesoriów z różnymi rotorami, sitami pierścieniowymi i zbiornikami na próbkę, ZM 200 może być łatwo przystosowany do różnych aplikacji, np. mielenia bez zanieczyszczania metalami ciężkimi, mielenia materiałów ściernych czy rozdrabniania małych próbek do 20 ml.


 


Zalety stosowania:

  • delikatne i bardzo szybkie rozdrabnianie wstępne i końcowe w jednym kroku
  • opatentowany system kasety zapewniający maksymalne przechwytywanie próbki i łatwe czyszczenie
  • łatwo wymieniane sita i elementy mielące
  • szeroki zakres akcesoriów zawierających różne zbiorniki, systemy dozowania, rotory i sita
  • szeroki zakres prędkości obrotowych od  6 000 do 18 000 obr./min.
  • wygodne wprowadzanie parametrów poprzez panel z wyświetlaczem i jednym przyciskiem

Powrót do zestawienia